Oferty
Rynku
Komercyjnego
Baza lokali na sprzedaż i do wynajęcia - 55 880 ogłoszeń w całej Polsce

Lokal na wynajem Łódź Widzew Przędzalniana 93

Łódź Widzew Przędzalniana 93

o cenę zapytaj ogłoszeniodawcę
  • Typ transakcji: wynajem
  • Ogłoszeniodawca: biuro nieruchomości
Lokal na wynajem- Łódź Widzew Przędzalniana 93

Nieruchomość na wynajem - Łódź Widzew Przędzalniana 93 iks.lodz.pl

Nr Oferty: iks biuro nieruchomości LW/P/16

LOKALIZACJA:

Narożny Lokal usytuowany w kamienicy . Dojazd bezpośredni ulicą asfaltową. Zabudowa mieszkaniowa objęta planem rewitalizacji.


POWIERZCHNIA LOKALU:

56,40 mkw

LICZBA POMIESZCZEŃ:

2 i więcej

LICZBA PIĘTER:

0/3

TEREN:

0


OPIS:

do wynajęcia od zaraz lokal usługowo handlowy mieszczący się w budynku mieszkalnym kamienicy. Wejście do lokalu bezpośrednio od ulicy. Narożne usytuowanie lokalu jest dodatkowym atutem, jest dobrze widoczny dla przechodniów i zmotoryzowanych. Dodatkowo możliwość swobodnego bezpłatnego parkowania przed lokalem. Pomieszczenia widne , duża ilość okien od strony ulicy. Okna i drzwi wejściowe zabezpieczone żaluzjami zewnętrznymi ,dodatkowo kraty. Stan techniczny dobry. Podłogi wykończone gresem, okna PCV, ściany malowane gładź, oświetlenie sufitowe halogenowe. Lokal wyposażony jest w instalację wodociągową, kanalizacyjną, ogrzewany jest indywidualnie z kotłowni,systemem kaloryferów możliwość przyłącza TV kablowej i internetu, linii telefonicznej. W lokalu zainstalowane jest pomieszczenie wc i łazienki z natryskiem. Lokal wolny od zaraz.


OPŁATY:

Czynsz liczony za 1m.kw wynajmowanej powierzchni 22 zł/ 1m.kw

WŁASNOŚĆ:

Właścicielami lokalu są osoby fizyczne .
UWAGA: Przedstawione propozycje mają charakter informacyjny i przykładowy, mogą być nieaktualne. Wartość nieruchomości może ulec zmianie. Informacje zostały pozyskane od właścicieli i z innych źródeł informacji. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej www.iks.lodz.pl nie stanowią przypadku, który obejmowałaby definicja umowy zawartej na odległość opisanej w dyrektywie 2011/83 /ue, są jedynie informacjami o przedsiębiorcy, jego usługach i towarach i nie stanowią oferty handlowej.

Znajdź swoje miejsce
aby marzenie stało się rzeczywistością.

Zadzwoń

(+48 ...

Napisz
Lokalizacja ogłoszenia przybliżona do miejscowości lub dzielnicy/osiedla
biuro nieruchomości
IKS Nieruchomosci
@