Oferty
Rynku
Komercyjnego
Baza lokali na sprzedaż i do wynajęcia - 30 760 ogłoszeń w całej Polsce

Lokal na wynajem

Łódź, Górna, Górna

952 zł28 m2
  • Typ transakcji: wynajem
  • Ogłoszeniodawca: biuro nieruchomości
  • Cena za m2: 34 zł/m2
  • Piętro: 1
  • Rodzaj budynku: biurowiec
WYNAJEM BEZ PROWIZJI !!!

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni ok. 28m2 w nowoczesnym biurowcu blisko centrum miasta Łodzi. Lokal składa się z dwóch połączonych ze sobą pomieszczeń o wielkości 16 i 12m2. Lokal z klimatyzacją. Budynek znajduje się przy ruchliwej ulicy. Doskonała infrastruktura, przystanki autobusowe,tramwajowe, miejsca parkingowe dla najemców i klientów. Nowoczesna winda. Budynek wyposażony w instalację komputerową, a także telekomunikacyjną. Najemcy mają możliwość podpisania indywidualnych umów bezpośrednio z dostawcami usług telekomunikacyjnych.

Czynsz najmu 34,00 PLN/m2 netto plus opłata eksploatacyjna 13,400 PLN/m2 netto (zawiera: centralne ogrzewanie, energię elektryczną, wodę i odprowadzanie ścieków, wywóz nieczystości stałych).
Załączone zdjęcia mogą przedstawiać ogólny standard obiektu.

PEŁNA OFERTA NIERUCHOMOŚCI NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ: WWW.MERIDOM.PL

Wszystkie szczegóły zestawiono na podstawie wypowiedzi lub dokumentacji przedstawionej przez właściciela. Jednocześnie nie bierzemy odpowiedzialności za ich prawidłowość, kompletność i aktualność. Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie jest wiążąca.Lokalizacja ogłoszenia podana przez ogłoszeniodawcę
biuro nieruchomości
MERIDOM Małgorzata Gębarowska
@